Remzia dhe Nexhati lansojnë këngën e re “Ditarit”

19:18 | 11 Qershor 2021

Remzie dhe Nexhat Osmani kanë bashkuar sërish forcat për një projekt muzikor.

Kënga e re e dyshes së njohur mban titullin “Ditari” e cila erdhi e kompletuar edhe me videoklip, shkruan portali arbresh.info

Videoklipi i “Ditarit” është punuar nga FullMoon Production, muzikën e bëri Marsel Gunga dhe 2Step, ndërsa për tekstin u kujdes 2Step.

Vëlla e motër erdhën me një këngë ritmike, pak kohë para se të rikthehen me koncerte e mbrëmje muzikore. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara