‘Redrum’ i Erës u bë rast në gjykatë (VIDEO)

22:21 | 3 Mars 2017

Era Istrefi, ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Redrum’, e cila ka arritur miliona klikime.

Por nuk ka shkuar gjithçka mirë në prag të publikimit, kënga u shkarkua dhe u shpërnda nëpër rrjete sociale para datës zyrtare.

Këtë e ka bërë njëri nga themeluesit e kompanisë ‘On Air’, Kushtrim Morina, i cili është paditur nga menaxheri i këngëtares, Faton Shoshi.

 

Lajmet më të lexuara