Pushimet përrallore të Argjentina Ramosajt

10:16 | 14 Korrik 2020

Këngëtarja shqiptare, Argjentina Ramosaj, vazhdon të mbetet njëra nga më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ani pse kohëve të fundit ka qenë pasive sa i përket prurjeve të reja muzikore, ajo nuk ka lënë anash postimet e ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, Argjentina po i kalon disa momente të bukura pushimi me birin e saj, në një plazh luksoz të quajtur, Sarajet e Pashait.

 

View this post on Instagram

 

Our fav place ?

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

“Vendi ynë i preferuar”-ka shkruar Argjentina në mbishkrimin e fotografive.

Argjentina përndryshe është duke punuar në një projekt të ri muzikor me një emër nga Shqipëria dhe pritet ta sjellëse shpejti këngën e re për fansat e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara