Performoi në Kullën Eiffel në Paris, Rita shkëlqeu si një princeshë

18:17 | 1 Tetor 2021

Rita Ora ka prekur majat e muzikës botërore, ndërsa në mbrëmjen e 30 shtatorit preku majën e Kullës Eiffel në qytetin e Parisit.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare shkëlqeu si me performancën, ashtu edhe me veshjen e punuar me porosi pikërisht për natën e madhe të saj.

Fustani plotë glamurë dhe elegancë u punua nga marka “Fendi dhe Kim Jones, të cilët ylli i muzikës i ka falënderuar me një postim në Instagram dhe Facebook, shkruan arbresh.info.

Duke ndarë disa imazhe nga Kulla Eiffel, 30-vjeçarja u shpreh se është ndjerë si një princeshë.

“Faleminderit shumë Fendi dhe Kim Jones për këtë kostum të mrekullueshëm për perfomancën e Parisit. Ju vërtetë dini si të bëni një vajzë të ndihet si princeshë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

 

Shpërndaje në rrjete sociale