Pak ditë para publikimit të klipit të ri, Dafina publikon foto të veçanta

10:21 | 14 Tetor 2021

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, në fillim të këtij muaji lansoi të gjitha këngët e albumit të ri “Dafinë Moj”.

Derisa projektet gjenden në platformën YouTube në versionin audio, këngëtarja duket se së shpejti do t’i kompletojë edhe nga ana vizuale, shkruan portali arbresh.info

Dafina do ta sjell me videoklip bashkëpunimin me reperin MC Kresha, projekti i të cilëve titullohet “Vet e lype”.

E në imazhet e fundit bardh e zi, Dafina erdhi tejet e bukur me pamjen joshëse dhe stilin interesant të flokëve.

Kujtojmë që albumi “Dafinë Moj” u lansua pak javë më parë në GjirafaMall, dhe të gjitha të ardhurat nga shitja e tij do të dhurohen për Shoqatën e Autizmit të Kosovës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara