Nuk ndalet Kika: Publikohen bisedat private me Valon Malokun, sharje e fyerje të rënda

16:20 | 10 Shkurt 2021

Kreshnik Husaj i njohur si Kika, gjatë ditëve të kaluara ka postuar disa nga bisedat e tij me Valon Malokun njëherësh edhe moderator i emisionit “It’s my Love”.

Gjatë emisionit n’Kosove Shoë, Valon Maloku ka treguar se ideja në fillim ka qenë që emisioni të jetë “It’s my Life”, dhe të tregohen gjërat të cilat i kanë kaluar protagonistet e këtij emisionit.

Në disa pjesë e kishte thumbuar Kikën, i cili më vonë publikoi edhe bisedat me të, ku shihet edhe problemet të cilat i kishin për vendin e xhirimeve dhe pagesa.

Kika kishte postuar një foto në të cilën kishte shkruar, më paskan permen këta dylberat e tash po ju tregoj faktet.

Kika ka postuar një foto me qenin e tij Borën në të cilën ka shkruar.

“Më paskan permen kta dyblerat e tash po ju tregoj faktet. Berat Xhelili, Lulzim Jashari, Dashnor Asllani”, ka shkruar në mbishkrimin e fotos.

Ai i ka ofenduar edhe me rëndë me fjalët të cilat mund ti shihni në fotot e mëposhtme

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara