Njihuni me vajzën e Bill Gates, Jennifer

11:29 | 17 Tetor 2021

Vajza e Bill dhe Melinda Gates ka shumë për të festuar! Jennifer Gates, një studente 25-vjeçare e mjekësisë, u martua me Nayel Nassar, të shtunën.

Fëmija më i madh i Bill dhe Melinda, Jennifer njoftoi fejesën e saj me Nassar në janar 2020. Prindërit krenarë, të cilët zbuluan në maj se ata kishin vendosur t’i jepnin fund martesës së tyre pas 27 vjetësh, gjithashtu ndan Phoebe, 19 vjeç dhe Rory, 22

Që kur Jennifer ndau lajmet e saj për fejesën, nuk ka qenë e trembur për të treguar dashurinë e saj për Nayel, 30 vjeç, në Instagram, duke ndarë fotografi nga xhirimet e fejesës dhe duke shprehur entuziazmin e saj për të thënë që po.

Ajo gjithashtu festoi dasmën e saj me një udhëtim beqar dhe ndoqi një dush martesor të hedhur nga nëna e saj./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Katharine (@jenniferkgates)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara