Një muaj brenda shtëpisë, Luizi tregon ndjesitë e tij

13:52 | 24 Janar 2023

Si sot një muaj më parë, nisi edicioni i dytë i Big Brother Vip Albania.

Luizi shprehu ndjesitë e tij, sa i përket kohës së kaluar brenda në shtëpi.

Duke folur me Xhonin, i cili u bë pjesë e shtëpisë spektaklin e kaluar, Luizi tha se dy javët e para nuk do i ndiej shumë këtu brenda, por sapo të kalojnë dy javë, do ndihet sikur ka dy muaj brenda në shtëpi.

Luizi tha se qëndrimi në shtëpi është i lodhshëm pasi përballesh me të njëjtat fytyra dhe më të njëjtat ambiente. /Tch

Shpërndaje në rrjete sociale