Nexhati kritikon Medën që merr 6500 euro për dasmë, ai flet për çmimin e tij

14:49 | 18 Mars 2019

Nexhat Osmani ishte pjesë e emisionit n’ZOOM.

Ai ka promovuar këngën e tij të fundit me titull ‘Gur’ shkruan arbresh.info.

Po ashtu ka folur rreth dasmave që mban ai dhe motra, këngëtarja Remzie Osmani.

Meda në një nga edicionet e kaluara e ka përmendur që merr rreth 6500 euro për një dasmë.

Po, Nexhati sa e ka ai një dasmë?/arbresh.info/

 

https://youtu.be/xDKtkSTrYjo?t=1110

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara