Nexhat Osmani zbulon sa para merr ai dhe Remzia për një dasmë

01:35 | 25 Qershor 2019

Nexhat Osmani ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai promovoi këngën e tij të fundit, shkruan arbresh.info.

Mes tjerash këngëtari i muzikës popullore u pyet edhe për dasmat.

Nexhati dhe motra e tij këngëtarja Remzie Osmani shpesh këndojnë bashkë në ahengje familjare.

Ekskluzivisht oër n’ZOOM Nexhati pranoi të flas për shumën e parave që i merr për një dasmë.

Detajet i kuptoni duke klikuar tek linku i mëposhtëm./arbresh.info./

 

https://youtu.be/xDKtkSTrYjo

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara