Nexhat Osmani zbulon pagesën që merr për një dasmë

18:17 | 23 Prill 2019

Nexhat Osmani ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai ka promovuar këngën e re të titulluar ‘Gur’, shkruan arbresh.info.

Këngëtari ka treguar që ka dëshirë të sjell projekte muzikore me tematika sociale.

Mes tjerash Nexhati ka folur edhe për dasmat dhe ahengjet familjare.

Për herë të parë ai përmend shifra se sa i merr për një natë kur këndon./arbresh.info/

https://youtu.be/xDKtkSTrYjo?t=1111

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara