Nëna e Beatrix publikon momentin e parë të takimit me vajzën pas daljes nga BBV

13:13 | 23 Janar 2022

Të premten mbrëma nga shtëpia më e famshme në Shqipëri  “Big Brother VIP” u largua këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj.

Ajo ishte në nominim për këtë javë së bashku me moderatoren, Einxhel Shkirën dhe aktorin, Donald Veshaj, shkruan arbresh.info

Pasi doli nga shtëpia, Trixa takoi nënën e saj.

Momenti emocionues i përqafimit në prapaskenë është ndarë nga Antigona në rrjete sociale, nëna e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antigone Ramosaj (@antigoneramosaj)

Kujtojmë se, Beatrixa qëndroi në shtëpi për plotë 90 ditë, pasi që kishte hyrë në fund të javës së dytë të këtij reality-show. Këngëtarja kosovare përgjatë këtyre tre muajve ishte njëra ndër personazhet më të përfolura në media rozë e rrjete sociale për shkak të lidhjes me aktorin, Donald Veshaj. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara