Morena nuk di të ndalet me gjëra me kosto të lartë (FOTO)

18:09 | 17 Mars 2017

Edhe një dhuratë tjetër për Morenën.

Kësaj radhe nuk bëhet fjalë për veshje apo këpucë me kosto të lartë, shkruan arbresh.info.

Morena në InstaStory e ka reklamuar një qafore luksoze me incialet e emrit dhe mbiemrit ‘MT’.

Përndryshe, Morena Taraku nuk po qëndron me një vend, ajo kohë pas kohe udhëton drejt vendeve luksoze./Arbresh.info

morena

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara