Momente intime në shtrat te Dagz dhe Einxhel

13:12 | 12 Janar 2022

Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti i dytë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Ata krahas qëndrimit së bashku në shtëpi po kalojnë kohë edhe në suitë teksa së fundmi janë publikuar disa video ku shihen së bashku në shtrat.

Demaskohet produksioni i “Big Brother”, dalja e Einxhel e planifikuar publikohen mesazhe.

Ndërkohë, Dagz i dhuron puthje dhe përqafime partneres së tij.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara