Mirsa Kërqeli fton në shtëpi Vasfije Krasniqin, e çmon për guximin dhe sinqeritetin

20:28 | 13 Qershor 2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mirsa Kërqeli është takuar me heroinën, Vasfije Krasniqi.

Mirsa e kishte ftuar në shtëpi atë, ndërsa ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga kjo vizitë shumë e rëndësishme për të, shkruan portali arbresh.info

Përveç kësaj, Mirsa kishte edhe disa fjalë të mëdha për Vasfijen, për të cilën tha se mburret për guximin që ka.

“Kishim nderin dhe kenaqesine qe musafire ne shtepine ton ishe mikja jone prej kohesh, Vasfije Krasniqi Goodman. Faleminderit mijera here per guximin dhe sinqeritetin tend Vasfije. Te gjithe ndjejme me ty dhe mburremi per nje grua aq guximtare sa je ti. ❤❤️”, ka shkruar ajo. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara