Google ADS

Mileyn e ‘tradhton’ bluza gjatë performancës, mbeti e zhveshur në skenë

23:04 | 2 Janar 2022

Artistja e famshme botërore, Miley Cyrus u vu më siklet gjatë spektaklit special për Vitin e Ri të emetuar në NBC.

Cyrus u tradhtua nga bluza dhe mbeti pa pjesën e sipërme të veshjes, shkruan arbresh.info

Mirëpo, këngëtarja ka reaguar shpejt duke e mbajtur me veshjen me dorë dhe duke mos e ndërprerë këndimin.

Derisa po ecte me veshjen ngjyrë argjendi, në një moment ajo e kuptoi se pjesa e sipërme filloi t’i binte.

Ndërkohë që bendi vazhdonte me muzikën, Miley u nis prapa skenës për të rregulluar veshjen.

Ajo u kthye në skenë teksa kishte veshur një pallto të kuqe dhe vazhdoi me interpretimin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale