Meshkujt më të nxehtë të Instagramit (FOTO)

09:36 | 11 Korrik 2017

Një mjek, një detar, një instruktor sportiv, një doktor shkence, janë vetëm disa nga djemtë më të bukur në Instagram.

Ata janë shumë të bukur dhe kanë mijëra ndjekës në Instagram, transmeton arbresh.info.

BightSide ju ofron një “përzgjedhje” prej nëntë meshkujve , të veshur dhe të edukuar janë disa nga burrat që pushtuan Instagramit, dhe zemrat e shumë vajzave./Arbresh.info

screenshot_1

screenshot_2

screenshot_3

screenshot_4

screenshot_5

screenshot_6

screenshot_7

screenshot_9

screenshot_10

screenshot_11

screenshot_12

screenshot_13

screenshot_14

screenshot_15

screenshot_16

screenshot_17

screenshot_18

 

Shpërndaje në rrjete sociale