Google ADS

Melinda Ademi falënderon fansat për mbështetjen në këngën e fundit

14:38 | 23 Maj 2024
K.B

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi ka arritur milionëshin e parë të klikimeve në këngën e fundit “Kiss me”.

Lidhur me këtë ajo ka ndarë disa fotografi nga xhirimet e videokpilit.

Ku ka falënderuar fansat e saj për mbështetjen.

Përveç suksesit në karrierë, Melinda së fundmi në një intervistë ka treguar se është në një lidhje dashurie, dhe se është shumë e dashuruar./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale