Google ADS

Lumbardhi dhe Edona kërcejnë në pishinë me rroba

14:03 | 14 Dhjetor 2023
E.K

Edona dhe Lumbardhi mbrëmë e kanë bërë një veprim që i ka habitur banorët e tjerë të shtëpisë.

Ata të dy janë gjuajtur me rroba në pishinë dhe në xhakuzi.

Kjo gjë ka shkaktuar britma dhe brohoritje tek banorët e tjerë të shtëpisë që ishin jashë për t’i shikuar.

Shpërndaje në rrjete sociale