Google ADS

Luizi mëson numrin e ndjekësve në Instagram dhe shikimeve në TikTok

11:57 | 11 Mars 2023

Senzacioni i këtij sezoni në Big Brother Vip Albania, Luiz Ejlli, sot ka kuptuar një pjesë të madhe të përkrahjes së jashtëzakonshme që ka jashtë.

Fansat atij i kanë dërguar për të dytën herë një dron, në të cilin i kanë treguar numrin e ndjekësve që ka arritur në Instagram, e që është mbi 570 mijë.

Në momentin që Ejlli pa dronin, ishte bashkë me Kiarën e Visin në oborr.

Menjëherë pas kësaj, Luizi reagoi i entuziazmuar.

Ai tregoi faktin se Instagramin e ka hapur vetëm në momentin kur ka hyrë në Big Brother Vip Albania.

Luizi para disa ditësh thoshte se shpreson që Instagrami i tij ka arritur në 10 mijë ndjekës, por ndoshta s’i ka shkuar mendja që ka rreth 57 herë më shumë ndjekës.

Shpërndaje në rrjete sociale