Google ADS

Luana me revole në studio (FOTO)

21:54 | 3 Mars 2017
Arbresh.info

Prezantuesja seksi Luana Vjolla është futur në studio me revole.

Si duket ky skenar është në episodën që vjen të emisionit ‘Pa Limit’ ku e udhëheq ajo, shkruan arbresh.info.

Luana duket bukur me ngjyrën roze dhe shihet krah deputeti Eduart Ndocaj që do jetë pjesë e emisionit.

Te hënën,6 mars 22:55 me të ftuar @eduart_ndocaj plot me surpriza! #PaLimit, ishte mbishkrimi i Luanës në këtë foto./Arbresh.info

luanaaaa

Të ngjashme