Loredana Zefi pjesë e videoklipit të ri të Zunas

09:35 | 5 Qershor 2020

Rep-artistët Loredana Zefi dhe Zuna duket se po kalojnë kohë të bukura të bashku.

Kështu të paktën kuptohet nga publikimi i imazheve, në të cilat shumicën e kohës shihen pranë njëri-tjetrit, gjë që ka shkaktuar spekulime se dyshja kanë filluar lidhje dashurie, shkruan portali arbresh.info

Mbrëmë Zuna ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, për të cilin ka marrë një përkrahje të madhe edhe nga Loredana.

Kënga ‘Benzema’ u shoqërua edhe me një videoklip tejet interesant, pjesë e të cilës është edhe Lori ku po duket tejet e bukur.

Zuna është pjesë e label-it të njohur gjerman KMN, pjesë e së cilit është edhe reperi shqiptar me famë në Gjermani, Azet.

Loredana ndërkohë viteve të fundit është shndërruar në një nga senzacionet e muzikës hip-hop në Zvicër. Ajo i ka dhënë fund lidhjes me reperin shqiptar Mozzik, me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Hana. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara