Ledri e Morena bashkohen për këngën “Don mo”

00:40 | 19 Maj 2021

“Don Mo” është kënga e tij e radhës e cila është xhiruar me spot në Dubai.

E befasia në këtë këngë duket se është modelja Morena Taraku.

Morena, e cila ka filluar karrierën si garuese në Miss Kosova dhe mandej edhe si modele edhe këngëtare, në këtë spot paraqitet si statiste e Ledri Vulës.

Morena, gjatë kohës sa ishte në Dubai kishte pozuar disa fotografi ku ishte bashkë me Sarën, gruajën e Ledrit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara