Ledri darkon me prindërit e Duas

14:30 | 20 Korrik 2018

Kthehemi pas në kohë kur Ledri Vula dhe Dua Lipa kanë qenë në një lidhje kur këngëtarja e famshme ende nuk ishte bërë e tillë.

Edhe pse janë ndarë kohë më parë dhe askush nuk foli për lidhjen e tyre, Ledri dhe Dua kanë ruajtur marrëdhënie miqsore dhe kjo vërtetohet nga ajo çfarë ndodhi mbrëmjen e kaluar.

Ledri Vula dhe Faton Shoshi kanë darkuar me prindërit e këngëtares me famë ndërkombëtare dhe nga fotot e videot e postuara ata shfaqen duke u argëtuar deri në orët e para të mëngjesit.

Fansat e reperit të famshëm duke parë këto momente kaq të këndshme kanë kërkuar që dyshja të bashkëpunojë në një projekt muzikor. Sa do të realizohet mbetet për t’u parë e konfirmuar nga vetë artistët ose përfaqësuesit e tyre.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara