Ledina na sjellë foto nga Dhermiu

09:27 | 4 Gusht 2021

Ledina Celo, është në pushime në Dhermi.
Nga disa fotografi që ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram,
këngëtarja shqiptare duket në formë me vijat e trupit të saj.

Kujtojmë, se këngëtarja shqiptare kishte përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, më 2005, dhe kishte arritur të shkonte deri në finale
e të renditej e 16-ta./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara