Google ADS

Lady Gaga dhe Ariana Grande me bashkëpunim

09:43 | 16 Maj 2020
Arbresh.info

Po ndodhë! Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë paralajmëruar një bashkëpunim muzikor.

“Rain on Me” do të publikohet të premten, 22 maj rreth mesnatës, transmeton portali arbresh.info.

Gaga e njoftoi lajmin me një grafit në mediat sociale ku në foto shihet këngëtarja e Thank U, Next.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë i dyshes së famshme./arbresh.info/

Kevin Mazur/Getty Images

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme