Kylie Jenner publikon koleksionin e ri të grimit për “Shën Valentin”

15:48 | 27 Janar 2022

Kylie Jenner erdhi tejet joshëse në koleksionin e saj të ardhshëm për Ditën e Shën Valentinit.

Kylie u shfaq e veshur me një fustan rozë me prerje në formë zemre, teksa shtrihej në mënyrë provokuese në një shtrat të mëndafshtë në një foto duke promovuar shtimin më të fundit të linjës së njëjtë të grimit, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

Bukuroshja, 24 vjeçe, e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të dytë me Travis Scott, i nxori këmbët e tonifikuara teksa shtrihej e veshur me një palë taka të kuqe rubin me rripa.

Ajo kishte veshur një palë doreza të gjata rozë ndërsa kthente kokën me flokët e saj të gjatë brune të valëzuara.

Natyrisht, fytyra e saj ishte bërë në mënyrë të përsosur me shkëlqim dhe rimel rozë.

“Koleksioni i Shën Valentinit vjen më 3 Shkurt”, shkroi ajo foton me një emotikon vishnje. “Shiko zbulimin tani në tregimet e mia @kyliecosmetics.”

Përndryshe, Kylie është gati të bëhet nënë për herë të dytë. Ylli i realitetit dhe i dashuri i saj Travis Scott konfirmuan në shtator se kishin një vëlla për vajzën Stormi trevjeçare. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara