Kylie Jenner pozon para pasqyrës, tregon barkun e rrumbullakosur

09:51 | 22 Shtator 2021

Miljarderja e njohur, Kylie Jenner e ka konfirmuar që së fundi se është në pritje të fëmijës së saj të dytë me të dashurin Travis Scott.

Bukuroshja ka publikuar disa imazhe, ku po duket tejet e bukur teksa ka ekspozuar barkun e rrumbullakosur, shkruan portali arbresh.info

Ylli shihej duke përkëdhelur barkun e saj teksa pozonte para pasqyrës në një nga dhomat e saj të ndërrimit.

Kylie dukej sikur ishte gati për motin e vjeshtës me një pallto ngjyrë hiri që e kishte zbërthyer për të zbuluar barkun e saj.

Ajo gjithashtu kishte veshur xhinse të errëta dhe një bluzë ngjyrë krem.

Kylie vendosi kamerën poshtë për të treguar barkun dhe shkroi, “barku po rritet”, duke shtuar dy zemra.

Kujtojmë se, Travis dhe Kylie janë takuar që nga viti 2017, dhe mirëpritën në jetë vajzën e tyre të parë, Stormi në vitin 2018. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara