Kush u tregua kaq romantik? Enca pozon me trëndafilat që ka marrë

20:50 | 2 Qershor 2020

Enca Haxhia ka pozuar me disa trëndafila në dorë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram.

Në një prej tyre shihet me disa trëndafila në dorë mirëpo nuk tregon se kush ia ka dhuruar.

Duket se dikush është treguar shumë romantik në raport me këngëtaren ani pse ajo gjithmonë deklarohet nëpër media se nuk ka të dashur.

Megjithatë këngëtarja është shumë e dashur për publikun dhe ka një numër të madh fansash meshkuj, shkruan lajmi.net.

Nëse ia ka rrëmbyer dikush zemrën këngëtares mbetet të shihet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara