Kush është artistja në foto që u maskua për Halloween?

19:39 | 31 Tetor 2018

Këngëtarja nga Gjilani ka lënë të gjithë pa fjalë.

Artistja, Genta Ismajli ka befasuar gjithë publikun me paraqitjet e fundit që bëri për Halloween, shkruan lajmi.net

Ajo shihet se është bërë gati për festën e Halloween, e cila është maskuar dhe shumëkush nga ne nuk do ta njihte.

Ismajli është shndërruar në një zombie tejet seksi ku lirshëm mund të thuhet se ka rrëmbyer vëmendjen e mediave edhe me këtë pamje.

Jo vetëm Genta, shumë nga fytyrat publike janë tjetërsuar për festën e Halloween, disa prej të cilave janë shndërruar në personazhe të famshme.

https://www.instagram.com/p/BpmvnXZltv-/?taken-by=sellmakasumoviq

Shpërndaje në rrjete sociale