Klea Huta publikon këngën me videoklip i cili iu dedikua Elgit Dodës në dasëm

09:17 | 10 Qershor 2023

E gjithë vëmendja është akoma tek ta, kjo pasi javën që lamë pas çifti shumë i dashur për publikun Elgit Doda dhe Klea Huta, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ishte nusja më e re, Klea që i dedikoi një këngë kushtuar Elgitit, shkruan Arbresh.info

Kënga tashmë gjendet në You Tube e shoqëruar edhe me videoklip.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali të quajtur Krid.

Shpërndaje në rrjete sociale