Kida vjen tejet e veçantë në setin e ri fotografik

16:22 | 30 Shtator 2020

Kida është ndër artistet shqiptare që së fundmi ka marrë vëmendje me ndryshimet në dukje.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka shfaqur stilin e ri, për të cilin po komentohet shumë nga mijëra fansat e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Kida ka publikuar fotosesionin e ri, ku po duket tejet e veçantë.

Në këto imazhe, Kida shihet e veshur menjë kostum me pupla por çka bie në sy më shumë janë flokët.

Me gërsheta të disenjuara lart, Kida dukej e mahnitshme dhe e veçantë.

Duket se ajo po e shijon ende suksesin e këngën “Edhe Sa”, që deri më tani ka arritur mbi nëntë milionë klikime në platformën YouTube. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara