Këta janë mysafirët e parë të emisionit n’ZOOM (VIDEO)

21:22 | 12 Prill 2017

Emisioni n’ZOOM do të startoj këtë të premte.

Ky format do filloj nga ora 19:00 në kanalin zyrtar të portalit arbresh.info.

Të ftuarit e parë janë: Mihrije Braha, Skivi, Baby G dhe dizenjatorja Vlora Krasniqi.

Për më shumë shikoni në linkun e mëposhtëm./Arbresh.info.