Kështu dukej para 20 vitesh Ledina Çelo

16:23 | 21 Janar 2021

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ledina Çelo, shquhet gjithnjë për paraqitjet e saj atraktive.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe në atë Instagram publikon imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokuese, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, duket se artistja është bërë nostalgjike për të kaluarën pasi ka ndarë një fotografi nga arkiva në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për një imazh të realizuar në vitin 1997, ndërsa asokohe Ledina ishte 20 vjeçe.

“Kthehemi mbrapa në vitin 1997”- ka shkruar Ledina.

Kujtojmë se, ajo ka publikuar këngën e saj më të re “C’est la vie”, e cila vjen në bashkëpunim me një anëtar të sajin të familjes, Majk Çelon.

Kënga është punuar nga producenti i huaj, Johannes Lowien, gjersa për tekstin janë kujdesur Majk Çelo dhe Olti Curri. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara