Kejvina Kthella duket provokuese në bikini

15:42 | 29 Shtator 2022

Kejvina Kthella është padyshim një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Bukuroshja bionde krahas angazhimeve një përkushtim të madh e ka edhe ndaj rrjeteve sociale, shkruan arbresh.info

Edhe në imazhet e reja që solli në llogarinë e saj të Instagramit, modelja bionde u paraqit në super formë duke rrëmbyer vëmendjen përmes linjat mahnitëse të trupit.

Kejvina ka pozuar për disa foto të reja joshëse e veshur me bikini me printe tigri me ngjyra bardhë dhe zi teksa dukej më në formë se asnjëherë më parë.

Bukuroshja nga Shqipëria u kujdes që fiziku i saj të ishte në planë të parë dhe fansat e saj ishin të menjëhershëm me reagimet e tyre në hapësirën e komenteve.

Kujtojmë që verën që po lëmë pas, Kejvinën e kemi parë edhe si protagoniste në klipin e artistëve Bardhi dhe Majk “Ama”. /arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale