Google ADS

Justin Bieber bleu villë luksoze në vlerë prej 8.5 milionë dollarë për të dashurën e tij

17:15 | 21 Mars 2019

Justin Bieber, ka blerë një pronë të përhershme në Los Anxheles.

Raportohet se Bieber ka blerë një shtëpi me vlerë prej 8.5 milionë $ në Beverly Hills për të dhe të dashurën e tij Hailey Baldwin, sipas burimeve të saj të pasurive të patundshme, shkruan “Elle”, përcjell portali arbresh.info

Justin kishte në pronësi një shtëpi në Calabasas të cilën ia shiti modeles, Kourtney Kardashian në vitin 2014.

L.A. Times shpjegon në detaje se si Bieber bleu një kolonial Monterey 1930 që ishte rinovuar kohët e fundit nga projektuesi i prodhimit Hollywood, Charles Infante. Priza ka fotografi që shihet kjo pronë e projektuar tejet moderne me një pishinë gjigante, pemë ulliri dhe një oborr mahnitës.

Brenda shtëpisë ka pesë dhoma gjumi, shtatë banjo, një bibliotekë, një bar, një bodrum vere dhe një teatër në shtëpi. Prona është mbi 6,100 metra katror, ​​kështu që ka shumë hapësirë ​​për Baldwin, Bieber, dhe qenin e tyre të vogël Oscar Bieber. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale