Jennifer Lopez shkëlqen gjatë performancës në inaugurimin e Joe Biden

18:18 | 20 Janar 2021

Artistet e famshme botërore, Lady Gaga dhe Jeniffer Lopez kanë përfunduar performancën e tyre në inaugurimin e Joe Biden.

Ato interpretuan me plot emocion himnin amerikan, e para ishte Lady Gaga ndërsa pas saj Jennifer Lopez e cila shkëlqeu e veshur në të bardha, shkruan portali arbresh.info

Kujtojmë se, Joe Biden para pak minutave dha betimin si presidenti i ardhshëm i 46-të më radhë i SHBA-ve. / arbresh.info/

Lexo edhe:

E veshur kuq e zi, Lady Gaga mahniti me performancën e saj gjatë inaugurimit të Joe Biden – Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara