Ja me cilin ministër u takua babai i Dua Lipës (FOTO)

12:03 | 5 Prill 2017

Dukagjin Lipa i cili ishte vokalist i grupit ODA ka pritur në shtëpinë e tij në Londër dikë nga Kosova.

Bëhet fjalë për ish-reperin e dikurshëm tani Ministër i Ministrisë, Bujqësisë dhe Pylltarisë, Memli Krasniqi, shkruan arbresh.info.

Ishte vet Dukagjini që ka hedh fotot në InstaStory ku ka etiketuar Memlin.

Ky i fundit gjendet në pushim me bashkëshorten dhe fëmijët e tij./Arbresh.info

memli

memli1

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara