Google ADS

Ja detajet e këngës së Florianit (FOTO)

22:17 | 18 Korrik 2017

Floriani është në përgatitje të një kënge të re.

Ai në një prononcim për arbresh.info ka zbuluar se ky projekt muzikor e ka punuar Adrian Gaxha dhe DJ Bennny.

‘Kënga është punuar në Brick Records nga Adrian Gaxha dhe DJ Benny. Tekstin e ka shkruar Imperialalbi dhe videoklipi është punuar nga produksioni Entermedia’, u shpreh Floriani.

Përndryshe, kënga e tij e fundit ishte ‘Hej Zemër’ e publikuar në dhjetor të vitit 2016./Arbresh.info

ffffffff