Ish-banorët e ‘Big Brother Albania’ akuzojnë produksionin për mashtrim

16:34 | 30 Nëntor 2018

Ishin pjesë e ‘Big Brother Albania 9’.

Bëhet fjalë për motër e vëlla Liridoni dhe Donjeta Sejdiu.

Dyshja ishin të ftuar në emisionin n’ZOOM ku kanë folur rreth ekskperiencës në shtëpinë e madhe të Big Brother.

Ata ekskluzivisht kanë marrë guximin ti shpalosin gjërat jo të mira të kësaj gare.

Për më tepër Lilo e Dodo kanë akuzuar produksionin për mashtrim.

Detajet tjera mësoni në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara