Irina Shayk pozon gjysmë e zhveshur në fotosesionin e ri

08:42 | 16 Tetor 2021

Modelja e njohur ruse, Irina Shayk ka nisur një fushatë të re mahnitëse reklamash.

Irina pozoi pa këmishë për bashkëpunimin e saj të ri me dizajneren e këpucëve, Tamara Mellon, një sipërmarrëse britanike e modës, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

Modelja, që ka një fëmijë me Bradley Copper, kishte veshur pantallona prej lëkure dhe këpucët e Tamarës teksa realizoi imazhet në një studio. Imazhet u kapën nga fotografi Paola Kudacki.

Ajo gjithashtu realizoi një video për markën teksa shihet e shtrirë dhe me lëvizje provokuese, e që vuri në pah fizikun e saj të përkryer.

Ky fotosesion i ri vjen pasi Shayk mori pjesë në shfaqjen e modës të Rihanna’s “Savage x Fenty” me të brendshme dantella. Nëna e një fëmije mahniti me performancën e saj në pasarelën e “Savage X Fenty Show Vol”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara