Incident në festë, Jasmina i hedh shampanjën në supe Andit teksa ai kërcen me Shqipen

19:20 | 28 Maj 2021

Një incident ka ndodhur në festën e “Përputhen”.

Ditë më parë, konkurrentët e “Përputhen” u mblodhën në një vend, për të festuar bashkë pas përfundimit të programit.

Gjatë puntantës së sontme, Shqipja zbuloi se kishte ndodhur një incident në festë, të cilin e kishte shkaktuar Jasmina.

Konkurrentja tregoi skenë xhelozie teksa Andi po vallëzonte me Shqipen, ajo u afrua dhe i hodhi shampanjën mbi supe atij.

Shqipja tha se shampanja ra edhe mbi të, por nuk e dinte se për kë tregoi ajo skena xhelozie.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara