Huseyin i bën dedikim romantik Gentës

21:58 | 11 Qershor 2020

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë lidhjen e saj më të re me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Çifti janë tashmë shumë të ndjekur nga fansat e tyre në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Dyshja janë dashuruar kokë e këmbë, e nuk hezitojnë që t’i tregojnë botës këtë gjë.

Së fundi, Usta postoi një foto pranë Gentës, ku të dy dukeshin elegant, teksa po e shikonin njëri-tjetrin.


“Nëse kjo botë do të ishte e re, unë do të dashuroja vetëm gjithçka nga ti, të dua shumë”, ka shkruar ai.

Çifti po e ndajnë kohën e tyre mes tri shteteve: Zvicrës, Turqisë dhe Kosovës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale