Google ADS

Hekuran Krasniqi nuk ka të ndalur, ja kënga e radhës (VIDEO)

19:29 | 19 Korrik 2017

Këngëtari Hekuran Krasniqi këtë vit është shumë aktiv.

Ai sapo publikoi këngën e re e cila është bashkëpunim me Vullnet Zhuniqi, shkruan arbresh.info.

‘Shoku im’ titullohet ky projekt muzikor që për videoklipin është përkujdesur BUG Production.

Muzika dhe orkestrimi është punuar nga vet Hekurani ndërsa teksti është shkruar nga këngëtari Egzon Pireci./Arbresh.info