Google ADS

“Hana është një Mozzik i vogël”, Loredana surprizon ndjekësin që i përmendi ish partnerin

12:35 | 8 Korrik 2022
Fjolla Bajraktari

Loredana dhe Mozzik kanë qenë shumë të komentuar për shkak të raportit të tyre. Megjithatë, ata kanë treguar se ruajnë një raport miqësor për shkak të Hanës, vajzës së tyre, e cila është kthyer në një ndër fëmijët më të njohur të showbizz-it shqiptar.

Së fundmi, Loredana ka publikuar një video të re në TikTok, ku shfaqet së bashku me Hanën. “Ndoshta po fillon të më ngjajë?”, i ka pyetur reperja ndjekësit në videon e shpërndarë mirëpo këta të fundit nuk kanë qenë aspak dakord.

@loredanaofficial

Hahahah kann es sein das sie mir anfängt zu ähneln? 😀

♬ LET’S GO – Loredana

“Kurrë! Hana është një Mozzik i vogël”, i ka shkruar një prej tyre ndërsa Loredana ia ka kthyer: “Përgjithmonë”, duke shprehur dakordësinë me ndjekësin./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale