Gruaja e John Legend shfaqet seksi pas lindjes

16:38 | 6 Shtator 2018

Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ceremonia e çmimeve British GQ për këtë vit.

Në këtë ceremoni u pa edhe John Legend së bashku me bashkëshorten e tij Chrissy Teigen, kjo e fundit la gojëhapur me paraqitjen e saj të parë që nga lindja e djalit të saj.

View this post on Instagram

My first GQ cover! #BritishGQ #GQMenOfTheYear

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Ajo përpos që shkëlqeu me bukurin e saj gjithashtu na mahniti edhe me fustanin elegant që kishte zgjedhur në të cilin dukej shumë joshëse.

Gjithashtu çifti Legend dhe Teigen u panë mjaftë të dashuruar edhe gjatë kalimit në tapetin e kuq ku shkëmbyen një puthje.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara