Goldit nuk ia shpërndajnë këngën (FOTO)

21:02 | 2 Mars 2017

Reperi nga Presheva Gold AG ka publikuar mbrëmë këngën e tij më të re.

Ajo është në duet me Hysni Klinakun dhe titullohet ‘Në Dukagjin’, shkruan arbresh.info.

Por, për çudi këtë projekt muzikor nuk e ka shpërndarë askush nga kolegët e Gold-it dhe ky gjest e ka ‘detyruar’ atë të reagoj.

Ja reagimi i tij acarues kundrejt estradës./Arbresh.info

goldagg-1

Shpërndaje në rrjete sociale