Gold AG i lutet Zotit për viktimat në aksidentin Shkup- Tetovë

23:46 | 13 Shkurt 2019

Sot në autostradën Shkup – Tetovë ka ndodhur një aksidet i rëndë me fatalitet.

Nga ky aksident, kanë humbur jetën 13 persona dhe mbi 20 të tjerë po trajtohen nëpër spitale.

Pas kësaj ngjarje tragjike, të tronditur kanë mbetur të gjithë të cilët në rrjetet sociale shprehën ngushëllimet e tyre.

“O Zot fali dhe mëshiroj vëllezërit e motrat tona që ndërruan jetë në aksidentin e sotëm në rrugën Shkup-Tetovë,lehtësoja dhimbjen familjarëve ndërsa atyre që pësuan lëndime shëroj o Zoti im ??”, shkruan reperi, Arian Agushi në Instagram.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara