Genta rrethohet me dhurata super të shtrenjta nga i dashuri

17:44 | 26 Dhjetor 2019

Genta Ismajli duket se është shumë e dashuruar dhe prej kur është zbuluar lidhja e saj, ajo vazhdimisht po e shfaq këtë në rrjetet sociale.

Këngëtarja po shijon ditët e saj më të bukura gjatë këtij fundvitit në prani të të dashurit të saj, biznesmenin turk Husen.

Ajo gjatë ditës së djeshme ka publikuar një fotografi ku shihet e ulur në prehrin e tij, ndërsa ka shkruar një fjali humë romantike për dashurinë.

 

View this post on Instagram

 

We are most alive when we’re in love ?

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Ndërsa sot Genta shihet në disa fotografi e rrethuar ga dhurata të shumta, të gjitha të firmës shumë të njohur botërore, Louis Vuitton.

Ajo tregon se këto dhurata poshtë pemës së vitit të ri i kanë ardhur nga ‘dashuria e saj’, pasi e falënderon përmes shumë postimeve .

 

View this post on Instagram

 

Mylove, You are amazing. For all my beautiful gifts for Xmas. Happy Holidays Everyone ?? #Spoilyourlovedones #Withlove #andlouisvuitton

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

“E llastuar nga dashuria ime”, shkruan Genta në njërën nga fotot.

39-vjeçari Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij./Gazeta Express/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara