Genta Ismailin kaq të bukur nuk e keni parë

11:23 | 18 Janar 2018

Edhe pse kohëve të fundit nuk është shumë aktive me këngë të reja, ajo sërish arrinë të merr vëmendjen e të gjithëve.

Fjala është për këngëtaren e njohur Genta Ismailin, shkruan arbresh.info

Së fundmi ajo paraqitet në një foto ku duket shumë bukur.

Genta me grimin e bukur të Sellmës, nuk dihet se për ku është nisur, por që me të vërtetë  duket tejet elegante dhe joshëse.

‘Era dashni, e ke veç ti’, ka shkruar Genta mbi foton e postuar./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale